KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11733056

nr 1173 3056

Mats Hådell

(f. 1958), Sverige

Oljemålning, Landskap med bäck, signerad, olja på duk, 65x70

Mats Hådell, svensk målare född 1958.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 april 2018
kl 18:23:06

28/3 22:03:51 1      Vinnande bud

Mats Hådell

Läs mer om Mats Hådell